+38 (03840) 4 - 10 - 44
вул. Старокостянтинівське шосе 31, м. Шепетівка, Україна, 30403
Понеділок - П'ятниця: 08:00 - 17:00

ЧЕМПІОНАТ ЄВРОПИ З БОЙОВОГО САМБО 28-29 липня 2017 р., Спліт, Хорватія. Результати змагань.

10.08.2017
109

В рамках фестивалю бойових єдиноборств, 28-29 липня 2017 року місті Спліт (Хорватія) відбувся Чемпіонат Європи з бойового самбо серед чоловіків, юнаків та юніорів.

28-29 липня 2017 року місті Спліт (Хорватія) відбувся Чемпіонат Європи з бойового самбо серед чоловіків, юнаків та юніорів.
У змаганнях взяли участь 185 спортсменів з 14 країн.

У складі збірної команди України виступали представники
Хмельницької обласної федерації бойового самбо:
Дмитрач Дмитро – 2 місце у вазі до 57 кг серед чоловіків СК “Пересвет” (Шепетівка)
Маноха Дмитро – 1 місце у вазі до 82 кг серед юніорів СК “Дамаск” (Хмельницький)
Марчук Антон – 1 місце у вазі до 74 кг серед юнаків СК “Комбат” (Хмельницький)
Войтков Дмитро – 3 місце у вазі до 57 кг серед юнаків СК “Комбат” (Хмельницький)

Керівництво Федерації бойового самбо Хмельницької області, в особі президента Марчука Олександра Івановича висловлює подяку за підтримку в участі спортсменів Хмельницької області в складі збірної команди України з бойового самбо на Чемпіонаті Європи 2017 року – Почесному президенту Хмельницької обласної федерації бойового самбо- Агаркову Миколі Миколайовичу, а також генеральному директору      ТОВ “ТД” Шепетівський цукор “- Капітовскому Борису Давидовичу.

Вітаємо спортсменів та тренерський склад з успішним виступом на
Чемпіонаті Європи з бойового самбо серед чоловіків, юніорів та юнаків!


Спортсменів підготували: Марчук Олександр Іванович, Рудич Олег Володимирович, Павлюк Дмитро Григорович, Марчук Олександр Олександрович.

РЕЗУЛЬТАТИ ЗМАГАНЬ

Чоловіки

Вагова категорія до 57 кг

1-е місце – Кохненко Владислав (Україна)

2-е місце – Дмітрач Дмитро (Україна, Хмельницька область)

3-є місце – Ніколеску Данута (Румунія)

3-є місце – Заремба Войтек (Польща)

Вагова категорія до 62 кг

1-е місце – Орлов Дмитро (Україна)

2-е місце – Шульга Владислав (Україна)

3-є місце – Кумічо Стефан (Словаччина)

3-є місце – Тимченко Володимир (Україна)

Вагова категорія до 68 кг

1-е місце – Вєтров В’ячеслав (Україна)

2-е місце – Озоч Патрік (Польща)

3-є місце – Асланіпес Ахил (Франція)

3-є місце – Лиска Самуель (Словаччина)

Вагова категорія до 74 кг

1-е місце – Парубченко Владислав (Україна)

2-е місце – Варданян Самвел (Україна)

3-є місце – Турчин Андрій (Молдова)

3-є місце – Майнич Роман (Україна)

Вагова категорія до 82 кг

1-е місце – Мухаммед Мшенеш (Україна)

2-е місце – Парубченко Дмитро (Україна)

3-є місце – Городецький Герман (Білорусія)

3-є місце – Саїд-Магомед Абдулкадіра (Польща)

Вагова категорія до 90 кг

1-е місце – Ільїн Владислав (Україна)

2-е місце – Боговіч Сергій (Україна)

3-є місце – Хамдан Рамі (Польща)

3-є місце – Хамдан Каміл (Польща)

Вагова категорія +90 кг

1-е місце – Лучок Василь (Україна)

2-е місце – Протасенко Іван (Україна)

3-є місце – Гораш Дмитро (Молдова)

3-є місце – Потьє Жан (Франція)

Командний залік

1-е місце -Україна

2-е місце – Польща

3-є місце – Франція


Юніори

 Вагова категорія до 52 кг

1-е місце – Коломієць Дмитро (Україна)

2-е місце – Ріжавец Карел (Словаччина)

3-є місце – Гуревич Ковал (Польща)

3-є місце – Симон Ніколас (Франція)

Вагова категорія до 57 кг

1-е місце – Сироватка Микита (Україна)

2-е місце – Люлин Захар (Україна)

3-є місце – Віано Пітрре (Франція)

3-є місце – Семенюк Владислав (Україна)

Вагова категорія до 62 кг

1-е місце – Торпаз Хакім (Туреччина)

2-е місце – Макосян Дмитро (Вірменія)

3-є місце – Верцанов Данило (Білорусія)

3-є місце – Гулієв Ісмаїл (Азербайджан)

Вагова категорія до 68 кг

1-е місце – Яцевич Роман (Україна)

2-е місце – Прозоров Богдан (Україна)

3-є місце – Петрович Деян (Чорногорія)

3-є місце – Каган Гаглар (Туреччина)

Вагова категорія до 74 кг

1-е місце – Сайфудінов Михайло (Україна)

2-е місце – Шишмарев Віталій (Україна)

3-є місце – Муллабаров Азіз (Азербайджан)

3-є місце – Соліч Дарен (Чорногорія)

Вагова категорія до 82 кг

1-е місце – Маноха Дмитро (Україна, Хмельницька область)

2-е місце – дрючок Денис (Україна)

3-є місце – Капоші Міхал (Словаччина)

3-є місце – Самойленко Вадим (Україна)

Вагова категорія 90 кг

1-е місце – Аванян Леон (Україна)

2-е місце – Кваневскі Януш (Польща)

3-є місце – Дінелем Васок (Словаччина)

3-е3-є місце – Гурюл Султан (Туреччина)

командний залік

1-е місце -Україна

2-е місце – Словаччина

3-є місце – Туреччина


Юнаки

Вагова категорія до 39 кг

1-е місце – Томич Ласло (Хорватія)

2-е місце – Бріцек Васил (Польща)

3-є місце – Шабельний Данило (Білорусія)

3-є місце – Базадзе Азад (Азербайджан)

Вагова категорія до 42 кг

1-е місце – Стоян Андрій (Україна)

2-е місце – Середюк Ілля (Україна)

3-є місце – Балаян Арa (Вірменія)

3-є місце – Федоров Артур (Білорусія)

Вагова категорія до 45 кг

1-е місце – Симонян Артур (Вірменія)

2-е місце – Рябенко Владислав (Білорусія)

3-є місце – Закарян Тофік (Вірменія)

3-є місце – Олякін Микола (Молдова)

Вагова категорія до 48 кг

1-е місце – Гасанов Азіз (Азербайджан)

2-е місце – Ткаченко Андрій (Білорусія)

3-є місце – Мікуланец Олександр (Литва)

3-є місце – Гота Яцик (Польща)

Вагова категорія до 52 кг

1-е місце – Кобіч Власло (Чорногорія)

2-е місце – Шамрай Андрій (Молдова)

3-є місце – Гонак Алекс (Угорщина)

3-є місце – Сотак Бояж (Словаччина)

Вагова категорія до 57 кг

1-е місце – Могильний Владислав (Україна)

2-е місце – Джеміга Данило (Україна)

3-є місце – Авліжас Нікола (Чорногорія)

3-є місце – Войтков Дмитро (Україна, Хмельницька область)

Вагова категорія 62 кг

1-е місце – Чорний Артем (Україна)

2-е місце – Висоцький Максим (Україна)

3-є місце – Вараді Мартін (Словаччина)

3-є місце – Мороз Герман (Україна)

Вагова категорія до 68 кг

1-е місце – Шафаренко Андрій (Україна)

2-е місце – КОЛОЦЕЙ Дмитро (Україна)

3-є місце – Алексейцев Володимир (Білорусія)

3-є місце – Леволян Армен (Вірменія)

Вагова категорія до 74 кг

1-е місце – Марчук Антон (Україна, Хмельницька область)

2-е місце – Артюшенко Ярослав (Білорусія)

3-є місце – Варош Томас (Угорщина)

3-є місце – Коновалов Микита (Україна)

Вагова категорія до 82 кг

1-е місце – Кутелія Денис (Грузія)

2-е місце – Марінеску Тонак (Румунія)

3-є місце – Голонош Сахон (Чехія)

3-є місце – Мамедов Тимур (Азербайджан)

Вагова категорія +82 кг

1-е місце – Віталій Житник (Україна)

2-е місце – Барович Деян (Чорногорія)

3-є місце – Домбровський Сергій (Білорусія)

3-є місце – Савицький Максим (Литва)

Командний залік.

1-е місце – Україна

2-е місце – Чорногорія

3-є місце – Словаччина







 

Джерело: http://combatsambo.com.ua/novosti/anons-chempionat-evropy-po-boevomu-sambo-28-29-iiulia-2017-g-split-horvatiia