+38 (03840) 4 - 10 - 44
вул. Старокостянтинівське шосе 31, м. Шепетівка, Україна, 30403
Понеділок - П'ятниця: 08:00 - 17:00

Чемпіонат Європи з бойового самбо 2016. 1-2 жовтня. Ужгород. Україна. Результати

09.10.2016
406

Чемпіонат Європи з бойового самбо серед чоловіків, юніорів, юнаків.

1-2 жовтня 2016 року. Ужгород. Україна.

2 жовтня 2016 року в місті Ужгород (Україна)  відбувся Чемпіонат Європи з бойового самбо серед чоловіків, юнаків та юніорів. Взяти участь в Чемпіонаті приїхали 169 спортсменів з 12 країн: України, Білорусії, Молдови, Польщі, Словаччини, Чехії, Азербайджану, Грузії, Румунії, Литви, Вірменії, Угорщини.
На урочистому відкритті змагань, глядачів і спортсменів привітали:  Голова Ужгородської міської ради – Богдан Євстафійович Андрієв; представник Міністерства молоді та спорту України – Євген Констянтинович Колодяжний; начальник управління молоді та спорту Закарпатської облдержадміністрації – Ерфан Віталій Йосипович; президент Європейської федерації бойового самбо – Ельхан Назимович Велієв, віце-президент федерації бойового самбо України – Федір Миколайович Середюк, президент федерації бойового самбо Закарпатської області – Михайло Ернестович Скуба.
Євген Костянтинович Колодяжний зачитав лист-вітання від Міністра молоді та спорту України Ігоря Олександровича Жданова – “Вітаю Вас з відкриттям чемпіонату Європи з бойового самбо. Турніри такого рівня дають для бойового самбо значний прогрес для  затвердження в усьому Європейському спорті. Бойове самбо –  це спосіб загартування духу , це особиста зброя за яку необхідно заплатити величезним бажанням для самореалізації, постійними  тренуваннями і біллю. Дякую всім організаторам які підтримують розвиток бойового самбо, за все що Ви робите для фізичного і духовного виховання молоді та популяризації цього захоплюючого виду спорту “.

Читати далі…