+38 (03840) 4 - 10 - 44
вул. Старокостянтинівське шосе 31, м. Шепетівка, Україна, 30403
Понеділок - П'ятниця: 08:00 - 17:00

Футбольні ветерани збірної України та ФК “Темп” провели виставковий матч

05.09.2016
1337

У першій половині 90-х років минулого століття команда «Темп» із Шепетівки провела три сезони у вищій лізі чемпіонату України. Тоді самобутній колектив під керівництвом тренера Леоніда Ткаченка кинув виклик грандам, посівши дев’яте місце в чемпіонаті й вийшовши до чвертьфіналу національного кубка.

На центральному стадіоні Шепетівки «Локомотив» про колишні часи нагадує лише стенд із фотографіями, матчі ж місцевої аматорської команди збирають нечисленну публіку. Довгоочікуване свято місцевим шанувальникам футболу подарувала Національна збірна України серед ветеранів, яка приїхала зіграти виставковий матч із ветеранами «Темпа». Зустріч пройшла під егідою підтримки української армії в зоні АТО.

На зелене поле виходили Сергій Нагорняк, Едуард Цихмейструк, Іван Яремчук, Віктор Мороз, Артем Яшкін, Сергій Коновалов, Всеволод Романенко, Олег Собуцький, Віталій Самойлов, Андрій Оксимець, Олександр Венглинський та інші відомі гравці минулих років. Очолюють команду зірок видатні тренери – Анатолій Дем’яненко та Володимир Лозинський. Також особливо тепло шепетівчани вітали ще одного відомого українського тренера Мирона Маркевича, який цього разу виступав в амплуа гравця.

Шепетівську команду представляли Анатолій Черняк, Юрій Басюк, Володимир Зубарєв, Вадим Парсенюк, Юрій Панасюк, Микола Максимчук, Роман Романов, Роман Вихристюк, Євген Рибак, Роман Свірщук, Іван Катревич, Микола Огороднік, Валентин Голубчик.

І зараз перед очима та атмосфера, коли за «Темп» вболівала вся Шепетівка, вся Хмельницька область. Дуже важко було тут грати, набирати очки. Можу лише побажати, щоб колись професійний футбол повернувся до міста, в якому так багато вболівальників.

Були на матчі й Герої нашого часу – учасники АТО та військовослужбовці. Їм було презентовано футбольний м’яч із автографами, зроблена загальна фотографія.

Як зазначив куратор ветеранської збірної Олег Собуцький:

Це їхнє свято, людей, які захищають нас та нашу країну, куди б не приїжджала наша команда, всюди зустрічаємося з військовими, приділяємо їм увагу й дякуємо за службу Батьківщині. Зараз у країні такий час, такі розставлені пріоритети.

За півроку від дня заснування збірної, зірковий колектив вже провів близько двадцяти дружніх зустрічей, в тому числі дві в зоні АТО — у Волновасі та Попасній. Були й матчі на нашій Хмельниччині — 2-го серпня на день ПДВ у Хмельницьку проти військових 8-го полку спецназу та 24-го серпня у Волочиську на ювілей Незалежності України.

Джерело: Сайт міста Шепетівка