+38 (03840) 4 - 10 - 44
вул. Старокостянтинівське шосе 31, м. Шепетівка, Україна, 30403
Понеділок - П'ятниця: 08:00 - 17:00

Святкування до Дня харчової промисловості

14.10.2016
542

Кожної осені, в третю неділю жовтня, наша країна відзначає День працівників харчової промисловості. Встановлено свято ще з 1966 р., і символічно, що цьогоріч, ювілейні дати співпали та 50-ту річницю  професійного свята святкуємо і ми, 170-річні ювіляри Шепетівського цукрового комбінату.

Так, 13 жовтня, з цієї нагоди Торговий дім «Шепетівський цукор» зібрав у стінах своєї святкової зали поважних гостей, представників місцевої та районної влади для нагородження найкращих працівників підприємства та вручення цінних подарунків. Серед запрошених гостей були присутні: голова Шепетівської  районної ради  Дзяворук Петро Францевич, перший заступник голови Шепетівської районної державної адміністрації Янушевський Віталій Віталійович та голова Шепетівської міської ради Полодюк Михайло Іванович.

Першим колег привітав  генеральний директор Агарков Микола Миколайович, відзначивши, що День харчової та переробної промисловості – це свято кожного, хто  виконує не просту та важливу місію – забезпечує громадян необхідною продукцією, задовольняє їх смаки і  турбується про рівень та умови виробництва. Щодня,  завдяки зусиллям і кропіткій праці фахівців підвищується якість та конкурентоспроможність українського виробника, зміцнюється авторитет держави і  впевненіше підкорюються світові ринки! Також Микола Миколайович висловив подяку працівникам за натхненну, самовіддану працю й  побажав, щоб і надалі, їх вагомий внесок у розвиток промислового потенціалу  міста та, відповідно, держави працював  на  поліпшення добробуту громадян й сприяв розквіту рідної України.

За програмою свята голова профкому – Савчук Наталія згадала важку й різнобарвну історію становлення Шепетівського цукрового комбінату, його вражаючі злети та падіння, досягнення й перемоги. Та історію всіх власників, від Єстафія Сангушко – який почав будувати Шепетівську цукроварню і до теперішнього очільника цукрового комбінату – Миколи Агаркова, завдяки якому підприємство вийшло з кризи, наростило потужність і впевнено прямує  до більшого технологічного вдосконалення та покращення якості своєї продукції.

На  завершення, генеральний директор ще раз привітав усіх присутніх та наголосив, що в цьому році ми маємо честь проводити урочистості на порозі трьох прекрасних свят –  Покрови Святої Богородиці, Дня УПА та Дня захисника України, бажаючи міцності духу, героїзму, здоров’я та любові.