+38 (03840) 4 - 10 - 44
вул. Старокостянтинівське шосе 31, м. Шепетівка, Україна, 30403
Понеділок - П'ятниця: 08:00 - 17:00

Відкриття оновленого приміщення третього відділення поштового зв’язку

09.11.2016
716

2-го листопада 2016 року на території Шепетівського цукрового комбінату  відбулося урочисте відкриття відремонтованого приміщення Шепетівського відділення поштового зв’язку №3.

Це радісна та важлива подія, в якій прийняли участь та особисто привітали поштарів високопосадовці м. Хмельницького та м. Шепетівки: директор Хмельницької дирекції УДППЗ «Укрпошта»  Хавронюк Олег Володимирович,  директор Хмельницької обласної організації профспілки працівників зв’язку Хмельницької дирекції УДППЗ «Укрпошта» Бойко Дмитро Олександрович, начальник Шепетівського центру поштового звязку №3 Діхтярук Олександр Леонтійович, голова Шепетівської районної ради Дзяворук Петро Францевич,  керуючий справами виконавчого комітету Шепетівської міської ради Рачук Василь Іванович  та генеральний директор ТОВ «ТД «Шепетівський цукор» Агарков Микола Миколайович.

img_8231

На оновлене приміщення  давно чекали не тільки працівники пошти, але й клієнти, адже забезпечення своєчасного, повного задоволення потреб споживачів є головним завданням цієї структури.  А відтак, щоб здійснювати, на високому рівні свої обов’язки, працівникам необхідні обладнані приміщення, сучасні та комфортні умови для праці й оперативного виконання наданих функцій.

Всім відомо, що будь-яка відповідальна місія, допомога людям, сумлінним працівникам – фахівцям своєї справи не обходиться без підтримки та сприяння з боку небайдужих людей, спонсорів,  друзів та партнерів.

Так, відділенню поштового зв’язку № 3 пощастило, адже вони вже більше 10 років є добрими сусідами Шепетівського цукрового комбінату, працюють пліч-о-пліч і мають з цукроварами сталі партнерські  відносини. Тому, як тільки з’явилась нагода, генеральний директор Торгового дому «Шепетівський цукор» надав цілковиту підтримку в забезпеченні необхідними матеріалами й робочою силою для оновлення поштового відділення, його реконструкції та облаштування робочих місць, в результаті яких воно стало комфортним, модернізованим та, зараз, має все для забезпечення бездоганної роботи пошти.

img_8264-aa img_8223

Під час реконструкції приміщення було проведено великий обсяг  робіт:  вирівнювання  та  побудова нових гіпсокартонних  стін; заміна вікон, дверей; встановлення санвузла, меблів, інвентаря; встановлена охоронна система.

Ремонтом займалися працівники Торгового дому «Шепетівський цукор»:  Ховрат  Олександр Іванович та Каширін Анатолій Анатолійович, які відповідно, були нагородженні Хавронюком Олегом Володимировичем  Подарунковими марками Укрпошти:  «За вагомий внесок у розвиток поштового зв’язку».

Кожний етап роботи Микола Миколайович особисто контролював та схвалював результати. Тож, на урочистостях – з нагоди відкриття, генерального директора відзначили Подарунковою маркою – «За плідну співпрацю та вагомий внесок у  розвиток поштового зв’язку».

Сьогодні ж, відділення приступило до звичайної роботи, але, приємно, що відлуння свята відчувається  в  атмосфері й досі. Листоноші не натішяться наданими для них комфортом та теплом. Всі особливо раді, що тендітний жіночий колектив, який  не завжди в силах захистити себе у разі біди, має на це встановлену тривожну кнопку, після натискання якої – полісмени відразу ж реагують на виклик.

Зі слів начальника  відділення поштового зв’язку №3 Зарубіної Юлії Павлівни:

Ми чекали цієї реконструкції довгі роки, але навіть уявити не могли, що будемо працювати в таких сучасних, комфортних умовах. Я дуже вдячна  Агаркову Миколі Миколайовичу за допомогу та за все, що він для нас робить і це оновлене відділення, яке з впевненістю можна назвати найкращим  у місті, його заслуга!

Очільник цукрокомбінату зазначив, що був радий допомогти та підтримати добрих сусідів і партнерів, оскільки, це корисна співпраця та внесок в теперішнє й майбутнє, задля успішного виконання місії пошти і задоволення потреб споживачів на найвищому рівні.

img_8214

Тож, вітаємо, шановні працівники пошти, та щиро бажаємо, щоб ваша праця,  яка є незамінною,  і надалі об’єднувала та допомагала тримати зв’язок людям, розділеним великими відстанями.

Дякуємо за те, що ви й досі є необхідною ланкою у спілкуванні та підтримці ділових стосунків!

Сердечно зичимо вам міцного здоров’я, добрих та вдячних людей на шляху, нехай щомиті посміхається доля

 та відбуваються лише приємні події й нові відкриття!

Тож бажаємо й надалі бути «міцним та надійним 

поштовим зв’язком України»!